ایجاد رویداد
سامانه وئوس

سامانه وئوس

وئوس مخفف Virtual education online system به معنی سامانه‌ی آنلاین آموزش مجازی می‌باشد. طراحی وئوس از تابستان 1399 شروع شد و نسخه‌ی آزمایشی آن با هدف برگزاری کلاس‌های آموزشی، جلسات، رویدادها، همایش‌ها و سمینارها در بهمن ماه رونمایی گردید. این سامانه به نوعی طراحی گردیده تا کلیه‌ی امکانات برای برگزاری از نقطه‌ی صفر تا صد دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی، جلسات و رویدادها را در بر بگیرد و هیچ نیازی به سامانه‌های موازی یا پلتفرم مکمل در این سامانه را احساس نخواهید کرد.

abouUs-header-background
VEOS-aboutUs

وئوس

از جمله امکانات این سامانه همگام‌سازی با سامانه های مورد استفاده سازمان‌ها می‌باشد که به درخواست مشتری صورت می‌پذیرد. همچنین محتوای کامل ایجاد شده توسط شما را در کوتاه‌ترین زمان در اختیارتان قرار می‌دهیم.

شما می‌توانید در وئوس تمامی جزئیات برنامه‌ی خود از جمله مکان، زمان، سخنران‌ها و سایر اطلاعات مورد نیاز شرکت‌کنندگان را به‌وسیله‌ی تولید محتوا در اختیار دیگران قرار داده و صفحه‌ی اختصاصی مربوط به رویدادتان را بسازید، اداره کنید و گزارش کامل برنامه خود را بگیرید.
همچنین می‌توانید رویداد خود را به‌ صورت کاملاً مجازی، با درنظر گرفتن شرایط منتورینگ ویژه در گروه‌های کاری مجزا با تمامی امکانات برای شرکت‌کنندگان، برگزاری وودکمپ‌ها و ورکشاپ‌های مختلف طی برنامه زمان‌بندی معلوم، داوری و اختتامیه مجازی به انجام رسانید و در پایان استارتاپ‌هایی با تیم‌های کاری در مکان‌های مختلف راه‌اندازی کنید تا شاهد بهترین خروجی از رویداد خود باشید.

به برگزارکنندگان دیگر بپیوندید و در برگزاری رویدادهای مختلف در حوزه‌های متفاوت از جمله کسب‌و‌کار، کارآفرینی، مدیریت، علمی، تکنولوژی، فرهنگی‌و‌هنری، گردشگری، مذهبی، پزشکی، تحصیلی، ورزشی، سرگرمی و... سهیم باشید.
درصورتی که از جمله‌ی علاقه‌مندان و شرکت‌کنندگان هستید، با شرکت در رویدادهای مختلف می‌توانید به شبکه‌ی ارتباطی در سراسر کشور دست پیدا کنید، تا از این طریق نه تنها به داشته‌هایتان بی‌افزایید، بلکه روابط علمی و کاری بیشتری را شکل دهید و به راحتی توان همکاری در استارتاپ‌های مختلف را داشته باشید، یا استارتاپ موردنظر خود را به آسانی و با مشارکت متخصصین از نقاط مختلف کشور راه اندازی کنید.
می‌توانید رویدادهای متنوع و بزرگ را در وئوس جستجو کنید و یا معرفی برنامه‌های مورد علاقه خود را به ما بسپارید تا آن‌ها را در کوتاه‌ترین زمان به شما معرفی کنیم و به آسانی در رویداد دلخواه خود ثبت نام و شرکت نمایید.

سیستم پشتیبانی وئوس از شما که عضوی از خانواده‌ی بزرگ ما هستید درخواست می‌کند تمامی نظرات، سؤالات و پیشنهادهای خود را از طریق ارتباط با ما منتقل کنید تا بهترین امکانات را در اختیار تمام اعضای خانواده‌ی بزرگ وئوس قرار دهیم.
تیم پشتیبان 24 ساعته و همچنین تیم توسعه‌ی این سامانه، سعی بر آن دارند تا بهترین شرایط را برای شما ایجاد کرده تا در بستری ایمن و سریع از خدمات ما استفاده نمایید.

آمار رویدادها

___________

در اینجا سعی کردیم آماری از آنچه تا کنون در سامانه‌ی وئوس روی داده است را به صورت رقم و عدد بیان کنیم تا خلاصه ای از خدمات ما را در یک قاب داشته باشید

VEOS-statistics-image

کلاس های برگزار شده

14

_____
VEOS-statistics-image

سمینارها

0

_____
VEOS-statistics-image

جلسات

26

_____
VEOS-statistics-image

همایش ها

3

_____
VEOS-statistics-image

برگزار کنندگان

4

_____
VEOS-statistics-image

رویدادها

3

_____
VEOS-statistics-image

کارگاه ها

4

_____
VEOS-statistics-image

کاربران

72

_____

تیم وئوس

___________
×